*Lásku si nejde vynutit ani vyloudit lichotkami,přichází sama,nehledaná nečekaná,nežádana nehledaná*Narozeniny blogu : 30.června(2008)


>>> ♥ <<<


Natašin příběh - 1.kapitola

11. března 2018 v 18:13 | ♥ VeNDy ♥ |  Píšu podle sebe i podle vás > různá témata <
Bylo jedno krásné červnové parné odpoledne, když Nataša šla směrem na vlakové nádraží čekat na svojí babičku Evelínu, která k nim měla jako každý rok přijet na prázdniny, aby jí hlídala.
Natašiny rodiče každé léto odlétali pryč z jejich města,na celé prázdniny, užívat si volna, ale Nataša do jejich plánu moc nezapadala, proto vždy volali babičce, aby přijela.
Evelína však nebyla babička jako každá jiná, nikdy se tak nechovala, nikdy s Natašou nešla na procházku, nepekla s ní cukroví ani jí neobjala, tak jak to dělávají jiné babičky.
Proč to Nataša nevěděla..

Nataša jako 14ti letá dospívající holka má klidnou povahu, nikdy neměla žádné velké problémy ve škole, nikdy žádnou poznámku,či školní trest.
Je to drobounká asi 150centimetrů vysoká brunetka,se zelenýma očima a akurátní postavou. Avšak jednu zvláštnout by jste u Nataši přeci jen nalezli. Nataša už od dětství nemá jednu ruku, prostě se s ní nenarodila, v nemocnici jejím rodičům řekli, že se asi nevyvinula a tak se s tím museli všichni smířit.

----------------------------

Když Nataša dorazila na nádraží, vlak tam ještě nebyl, tak si sedla na nejbližší lavičku a čekala.
Byla tam již asi 10minut, když si k ní přisedl mladý pohledný asi 16ti letý blonďák. Natašu to nijak nepřekvapovalo, ale to že si s ní začne povídat nečekala.
Jmenoval se Erik, čekal tam na svou starší sestru, která měla přijet domů z koleje. Tak si chvíli povídali,než dorazil vlak.

Babička Evelína vystoupila, se svou vnučkou se pozdravila, dala jí svůj kufr a už už vycházeli z nádraží k jejich domu. Nataša na takové chování byla zvyklá, brala to tak, jak to je, ovšem představa té dlouhé doby co bude trávit zase s Evelínou si neuměla představit.
Co bude dělat? O čem se s ní bude bavit? Budou to další nudné prázdniny, které Nataša prožije? Proč jí jednou rodiče nevezmou sebou? říká si každý rok..


 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama