*Lásku si nejde vynutit ani vyloudit lichotkami,přichází sama,nehledaná nečekaná,nežádana nehledaná*Narozeniny blogu : 30.června(2008)


>>> ♥ <<<


Květy z půdy

22. března 2016 v 21:41 | ♥ VeNDy ♥ |  Píšu podle sebe i podle vás > různá témata <
Ahoj moji milí čtenáři!
Musím se vám pochlubit a zároveň vám doporučit knížku s názvem KVĚTY Z PŮDY, ve " stručnosti vám povím o čem to je.

Děj:

V jednom malém městečku žije jedna štastná rodina matka,otec a čtyři děti. :)
Jednoho krásného dne kdy měl jejich tatínek narozeniny, mu přichystali oslavu a pozvali všechny své blízké aby to oslavili s nimi. Všichni se sešli a čekali až se tatínek vrátí z práce domů.Čekali půl hodiny,hodinu... tatínek stále nejel. Když v tom se ozval zvonek u dveří, kde stáli policisté kteří přinesli špatnou zprávu, že tatínek měl nehod kterou nepřežil. Všichni byly v šoku, především jeho žena a děti.
----
Několik dní po pohřbu si maminka svolala děti k sobě.
Sdělila jim že nemají na splácení hypotéky a vybavení jejich bytu a tak že se musí vystěhovat,
ale že zkoušela psát vlastním rodičům o azyl.
Ti odepsali, bohužel jejich maminku před mnoha lety vydědili, jelikož si vzala jejich tatínka jejího nevlastnío strýce za muže. A oni to považovali za hřích. Napsali jí že ona se může vrátit. O dětech nic nevěděli.
A tak jejich maminka vymyslela plán jak je tam s její matkou(jejich zlou babičkou) propašuje aby to její táta nevěděl, zamkla je do jedné odlehké místnosti kde je prý nechá den a pak řekne jejich dědečkovi o jejich existenci.

Bohužel se tak nestalo.
.....
Nechala své vlastní děti zamčené v té jedné místnosti tři roky, když v tom se stalo něco strašného, jedno z nejmenších dětí onemocnělo a zemřelo.
A tak se děti o které se po těch letech maminka už nestarala, dokonce se i znovu vdala, rozhodli že utečou. Po těch letech si nenápadně odlili klíč do dřeva a mohli uniknout.

Bohužel už byly jen tři, a ještě ke všemu jejich nejmladší sestřička je také hodně nemocná. Ono když žili tři roky bez světla,vzduchu,a okolí... se není čemu divit.
Utekli a snad je potká i nějaký štastnější osud.
Dále to pokračuje v další knize.
Snad se vám bude líbit tak jako mě. 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama