*Lásku si nejde vynutit ani vyloudit lichotkami,přichází sama,nehledaná nečekaná,nežádana nehledaná*Narozeniny blogu : 30.června(2008)


>>> ♥ <<<


Únor 2013

Jessica Jane Clement

26. února 2013 v 10:09 | ♥ VeNDy ♥ |  Modelky

Trace Cyrus

25. února 2013 v 10:06 | ♥ VeNDy ♥ |  Zpěvačky a zpěváci


Emily Didonato

24. února 2013 v 10:03 | ♥ VeNDy ♥ |  Modelky


Ahoj - omluva

24. února 2013 v 9:54 | ♥ VeNDy ♥ |  Já a moje kecy (blog)
Ahojky, já vím já vím...
hodně dlouho jsem tu nic nepsala že?
No já o tom vím, jenže jde tu o to.... blog mě přestal bavit...
Mazat to se mi ho taky nechce protože > je to část mě.... část toho co sem dokázala... mám ho dlouho a loučit se s ním... to asi ne.
Je pravda že.... jsem se změnila, čím jsem starší tím míň mě baví psát blog, ale tak to má asi většina, začnou nás bavit jiný věci... a mě začalo bavit třeba na seriál > hranice nemožného < nebo mě hodně baví škola... !OU! za tohle mě asi někdo možná ukamenuje ale jo.... je to pravda... baví mě to... je to něco v čem sem asi dobrá....
Neskutečně moc mě baví praxe.... je to sranda, nový zkušenosti, no prostě všecko.
¨
Ale teď přichází to další..
co mám dělat...
já nevím... poradte mi... mám přednastavit nějaký články... popřípadě mi poradte jaký... nebo já nevím...?
máte nějaký nápad...? :o)

Mimochodem nějaký novinky... :
Rok 2013 začal docela nudně... vlastně ... byla docela zima a Silvestr no... tak jako normálka no. Pak půl roku škola.... jako nestěžuju si, bylo to fajn, pak prásk bylo pololetí no prospěla sem s vyznamenáním... to mě těší... doufám že to dám i na konci, no pak Valentýn ten byl moc hezkej.. ♥ dostala sem užasnou a dobrou bomboniéru a dalšího členíka do naší rodinky morčátko Charliho.... no vlastně.... těch morčátek už mám 5. Obi, Luk a Limetka to byly moji první miláčkové ... dále do naší rodinky přibyl Blecky... to je syn Limetky a Obiho a teď máme ještě Charliho. :-) Nafotit se mi ho nejspíš nepodař, je to děsnej divoch.
:-)
No jinak...... většinu času sem spíš ve škole než doma no... s tím dojížděním to je těžký... jak říkám Za tmy vyjedu a za tmy přijedu. :o)Takže budu očekávat vaše rady a budu ráda když mi písnete co ste dělaly vy...?