*Lásku si nejde vynutit ani vyloudit lichotkami,přichází sama,nehledaná nečekaná,nežádana nehledaná*Narozeniny blogu : 30.června(2008)


>>> ♥ <<<


Říjen 2011

Christine Feehan - Kouzlo ve větru

28. října 2011 v 9:36 | ♥ VeNDy ♥ |  Příběhy
Christine Feehan
Kouzlo ve větru

Už po generace se rodí 7dcer a každé dceři,která se narodí jako poslední je dáno, že i jí se narodí dalších sedm dcer.
Knížka pojednává o tom, že se dcery spojují, když mají nesnáze a mají zvláštní moce.
Legenda, nebo- li proroctví pravý, že brána u jejich domu je pořád zamčená a odevře se jen tomu muži, který pro ně bude ten pravý, první muž který bude pravý si vezme nejstarší dceru, a poté si další muži přijdou pro další dcery.

Městečko, do kterého se již přestěhoval Damon,kvůli své minulosti, aby ho nenašly, šel jednou takhle po ulici a stromy vlají ve větru slova " Sára je zpátky, Sára se vrátila" říkaly to všichni ve městě a všichni mluvily hrdě, když říkaly tyto slova.
Damon nevěděl kdo je Sára, ani kde bydlí nebo co je zač, vlastně každý člověk ve městě mu byl lhostejný, byl samotář a s nikým se nebavil, ale ta Sára ho hrozně zajímala, něco ho k ní táhlo, ale nevěděl co.
Když byl v obchodě, vyslechl si místní klepny jak si o ní povídají a aspoň zjistil kde bydlí, vlastně Damona zajímal Sáry dům, byl krásný, starý, ale zachovalý. Až se tomu sám divil.

Jednou se rozhodl k tomu domu zajít, no co už je na tom když se chce zeptat jaký přípravek používají na dům, protože je tak krásně zachovalý. Tak se vydal k domu, ale zastavil se před ním a uslyšel dva ženské hlasy, jeden žadonil s pláčem o pomoc a druhý mu něco odpovídal. Ženský smutný hlas v slzách prosil Sáru aby se zašla podívat na syna té plačící ženy, že je velmi nemocný a jestli by mu byla schopná pomoci, Sára slíbila že tam zajde, ale neví zda bude moct něco udělat.

Damon to slyšel, ale najednou se udivil, že brána je otevřená, popošel dovnitř a psi, kteří jindy hrozně vrčí, se na něj podívaly a mlčely, divil se tomu a popošel ještě dál. Najednou vyšly obě ženy. Damon stál jako přikovaný. Obě ženy se rozloučily a žena která tak naříkala měla v očích naději a odešla.
Sára pozvala Damona dál, ikdyž ho vlastně vůbec neznala, a uvařila mu čaj.
Četla mu v očích bolest a zlomené srdce... a také viděla že po něm sahá Smrt. Chtěla mu pomoct a tak mu uvařila zvláštní čaj, který mu pro chvilku ulevil...

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
pokud se chcete dozvědět jak to skončilo, doporučuji si tu knihu přečíst

Já a historie a vesmír? A je to v něčem stejné?"

24. října 2011 v 19:22 | ♥ VeNDy ♥ |  Píšu podle sebe i podle vás > různá témata <
Tak já a historie, historie není zrovna moje silná stránka, vlastně se jí nejradši vyhejbám obloukem. Ale když to někdy musí být... tak nevím, historii vesmíru sem nikdy moc nezkoumala, ale vlastně by mě někdy zajímalo nebo bych třeba uvítala takovej " stroj do minulosti " a podívat se jaký to tam vlastně bylo a je.. :) musí to bejt zajímavý.
Ale já osobně si myslím že je vesmír, hrozně moc rozsáhlý, sem tam nějakej kráter, ale doufám nebo představuji si ho tak že je tam spousta barev.
Je historie a vesmír v něčem stejný?
Heh to je dost složitá otázka... nevím no... historie je to o čem se asi budeme učit, to co bylo, to co nás provází... a vesmír... my vlastně také mamé " svůj vesmír "

Téma zadala: Angel

Nejsem si jistá jestli je to dobré, ale aspon něco.

Vesmír:

SONZ(zvíře) hlásni :))

22. října 2011 v 7:35 | ♥ VeNDy ♥ |  Já a moje kecy (blog)
Ahoj,jsem v SONZ zvíře a potřebuji hlásky >>>TADY<<< pro Vendy - Kůň :) děkuji

Kavalír King Charles španěl

18. října 2011 v 16:38 | ♥ VeNDy ♥ |  Psi
Grifonek štěňátka

17. října 2011 v 16:26 | ♥ VeNDy ♥ |  Psi

Maltezáček

17. října 2011 v 16:24 | ♥ VeNDy ♥ |  PsiZase jednou....

17. října 2011 v 16:22 | ♥ VeNDy ♥ |  Já a moje kecy (blog)
Ahojky, zase jednou za čas jsem se rozhodla že vám něco málo napíšu, vlastně ještě nevím přesně co bych vám chtěla psát, ale za prvé bych vás asi chtěla zase jednou pořádně pozdravit .... takže : Ahooooooooj :))

Za druhý... asi jste si všiomly, že na blog, už nemám tolik času, vlastně.... skoro vůbec žádný.
Mám blog hrozně ráda, vlastně je to něco, co mě kdysi děsně bavilo a měla sem na to čas, ted mě to taky baví, ale moc času nemám. Jistě mi rozumíte.

Když mám čas, tak něco mááálo přidám, a nebo napíšu téma týdne...

Jinak co by jste sem chtěly přidat? Dejte nějaký NADPIS a já to sem zkusím dát :)) tohle by mě třeba potěšilo, ale samozdřejmě že někdy si nebudu vědět rady, ale prosím udělejte to pro mě.. děkuji

Tak trošku krátce ale těším se na vaše komentáře
Obrázky - Hezký den : 5

Život bez elektřiny

4. října 2011 v 18:28 | ♥ VeNDy ♥ |  Já a moje kecy (blog)
Život bez elektřiny

Tohle je velmi zajímavé téma, na které, ikdyž nemám tolik času napíšu.
Já si myslím, že život bez elektřiny,už si nikdo z nás neumí ani představit. Ani já ne. Vlastně nemohly by sme si nic uvařit, takže by sme jedli převážně studený nebo sirový jídla, nemohly by jsme se dívat na filmy, poslouchat písničky, nebo prostě by sme si nemohly ani číst knížky, protože,když se čte po tmě kazí se oči. Což každý z nás určitě ví.

Já si myslím,že by jsme byly straceni, vlastně si to neumím představit, vůbec.
Nechtěla bych žít v době, kdy neexistovala elektřina.

Toť můj názor.. :)

Palác Hofburg

3. října 2011 v 10:14 | ♥ VeNDy ♥ |  Památky
Tapeta Palác Hofburg 800x600

Palác Frederiksborg

2. října 2011 v 10:01 | ♥ VeNDy ♥ |  Památky
Tapeta Palác Frederiksborg 800x600