*Lásku si nejde vynutit ani vyloudit lichotkami,přichází sama,nehledaná nečekaná,nežádana nehledaná*Narozeniny blogu : 30.června(2008)


>>> ♥ <<<


Prosinec 2009

Šťastný Nový Rok

31. prosince 2009 v 0:00 | ♥ VeNDy ♥ |  Já a moje kecy (blog)
Ahojky :)))

Asi jukáte že Vám píšu jen na Vánoce a na Nový rok co :)))


Ale tak jakože hlavně že píšu néé? .o))

No snad Váám to stačí pac já mám pozastaveno !! :)

Tak Štastný Nový rok Všem !!

Obrázky - Ohňostroje: 3Veselé Vánoce

24. prosince 2009 v 0:00 | ♥ VeNDy ♥ |  Já a moje kecy (blog)
Zlataaaaaa dneska je Štědrý den :o))

Těšíte se? Co dostanete pod stromček? :)))

Doufám že ste nezlobily :-D ikdyž u Vás je všechno možný...

JÁJ ještě mi nejni nejlíp ale na dnešek sem se těšillaaa ♥ :)


__ MÁM RÁDA VÁNOCE __

:))


Taková ta " rodinná pohoda "- takový ten bordel pak pod stromečkem - taková ta mňam mňam večeře - takovej ten smích "občas" :)

a Poháááádky :PPPP

no niiic tady Vám posílám takový přáníčko :))

Obrázky - Veselé Vánoce: 1

New Moon Fotky

22. prosince 2009 v 9:23 | ♥ VeNDy ♥ |  Twilight saga
Obrázky - Nový měsíc: 3

Obrázky - Nový měsíc: 6

Obrázky - Nový měsíc: 4

New Moon

22. prosince 2009 v 9:22 | ♥ VeNDy ♥ |  Filmy - upoutávky
Isabella ,,Bella'' Swanová slaví své 18-té narozeniny s jejím přítelem Edwardem a jeho upíří rodinou. Zatímco rozbaluje své dárky se řízne o balící papír. Ačkoli Cullenovi nepijí lidskou krev, tak Jasper neodolá a zaútočí na Bellu. Edward ji sice v tu chvíli zachrání, ale v domění, že je s ním ve stálém nebezpečí se s ní rozchází a odchází i se svou rodinou z Forks. Bella má velké deprese a trpí. Snaží se utěšit a hodně času tráví s rodinným přítelem Jacobem Blackem. Jacob se jí snaží pomoci. Bella brzy zjišťuje že, když se dostane do nebezpečných situací, tak slyší Edwardův hlas.

Začne vyhledávat nebezpečí jako je třeba jízda na motorce. Mezi tím Jacob zjišťuje, že legendy jeho předků nejsou jen staré strašidelné rodinné historky. Jacob a jeho kamarádi z kmene Quileutů jsou opravdoví vlkodlaci, kteří se v blízkosti upíra ve vlkodlaka opravdu promění, aby mohli svůj kmen chránit. Bella tajemství Jakoba a jeho smečky však brzy odhalí. Vlkodlaci musí Bellu chránit před Viktorií, která se vrátila, aby pomstila svého druha Jamese, kterého zabil Edward.

Vlkodlaci zabijí Laurenta, který se snaží zaútočit na Bellu, ale Victorie opět uprchne. Jednou, když chce Bella opět slyšet Edwardův hlas, zkouší skočit z vysokého útesu do vody. Chytne ji však silný proud a začne se topit a toto uvidí i ve své vidině do budoucnosti Edwardova sestra Alice. Alice předpokládá, že je Bella mrtvá a spěchá do Forks. Co však ve své vidině neviděla byl Jacob, který Bellu zachránil.

Alice totiž nevidí ve svých vizích do budoucnosti vlkodlaky. Po příjezdu domů Bella zjistí, že je u nich Alice. Chce se vrátit zpět, Bella ji však přemlouvá, aby pár dnů zůstala. Alice zjišťuje, že Bella je na tom mnohem hůř než si myslela a ještě ke všemu se ji pokoušeli zabít Laurent s Victorií a kamarádí se s vlkodlaky. Při návštěvě Belly Jacob zvedne telefon a řekne dotyčnému, že Charlie je na pohřbu a zavěsí. Alice s Bellou zjišťují, že telefonát byl od Edwarda, který si myslí, že se Bella při skoku z útesu zabila a že míří přímo do Itálie, kde se chce nechat zabít nejmocnější (královskou) rodinou upírů Volturiovými. Bella s Alicí se okamžitě rozhodnou vydat se za ním, aby se ho pokusily zachránit…


Obrázky - Nový měsíc: 2


Evanescence

22. prosince 2009 v 9:19 | ♥ VeNDy ♥
Obrázky - Evanescence: 1

Obrázky - Evanescence: 4

Nemoc

22. prosince 2009 v 9:12 | ♥ VeNDy ♥ |  Já a moje kecy (blog)
Ahojky, takže asi si mě některá Sbčka smázla... a asi byli určité kontrolky a tak že...
Ouha... mno stava se... ale ja uz sem nanejvíš 14dní nemocná.,.. a znáte to... :(

Navíc ted Vánoce... samozdřejmě Vám popřeju a přidám článek... :))
Ale jakože se snažím odepisovat na komentíky ikdyž se mi to nedaří...

:o)) skuste mě pochopit.. a já du zas do postele "nerada" pápá :)