*Lásku si nejde vynutit ani vyloudit lichotkami,přichází sama,nehledaná nečekaná,nežádana nehledaná*Narozeniny blogu : 30.června(2008)


>>> ♥ <<<


Zamilovaná...

29. července 2008 v 16:27 | fenka
Jednou takhle o prázdninách.... sem se krásně zamilovala..... Do upa superky kluka, Tomáška doufám moeho kluka... :) . Je upa užasnej , milej, krásnej.... :) a Má mě opravdu rád... :) Sem děsně moooooc ráda že tě znám... pořád o tobě básním... a žarlím jen protože tě miluju. Newím proč to někdo nechápe.... Si muj svět muj pokladek . Si muj andílek s ďáblíčkem v těle. Si ten nejužasnejší člověk v mím životě. :) Mám tě strašně mocc ráda... Neci tě stratit... Je mi smutno když tu enjsi moc mi tu chybíš. Za Tebe ručím mojí kámošce že tě znám.. :) Sem fakt moc ráda... už od pohledu od začatku si vypadal jako milej a srandovní kluk kerej bude na 100% pro dobrej kámoš. :)
Tohle sme ani netušila ale máš pravdu Miluju ět a to je hlavní teď sme spolu.. :)¨ Ty naše zdravotní procházky nemaj chybu jak říkáš. :) A nebo ten super pokec u spermouše no bájo... :) už abys tu zase byl... :) MTSSSSSSMR ! TY Si moe velkááá lásenka...!
Ted mužu opravdu říct že sem zase šťástná....!
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama