*Lásku si nejde vynutit ani vyloudit lichotkami,přichází sama,nehledaná nečekaná,nežádana nehledaná*Narozeniny blogu : 30.června(2008)


>>> ♥ <<<


Anglický kokršpaněl

27. července 2008 v 12:14 | fenka |  Psi
Anglický kokršpaněl:
Je velmi krásný hodný a milý pejsek...... Vím to protože tuhle rasu má moje spolužačka :D Maxe... mno a proto.... sem se rozepsala i když nefím co sem napíšu... :) Tady je fotka Maxe:
Charakteristika: Veselý, živý a neúnavný pes. Přátelský, většinou milý i k dětem, pánovi zcela oddaný. S jeho výcvikem nebývají problémy.
Výskyt: Patří k nejrozšířenějším plemenům na zeměkouli.
Takhle jsou velci:
pes14,5kg39-41cm
fena12,5kg38-39cm
Něco o nich: POPIS
Popis: Malý živý španěl čtvercového formátu. Hlava s hranatou čenichovou partií a výrazným stopem. Oči velké, hnědé, inteligentního a živého výrazu. Uši zavěšené, porostlé dlouhou hedvábnou srstí. Krk středně dlouhý, svalnatý, suchý, bez laloku. Tělo kompaktní a silné, ne však těžké, s hlubokým, ale ne příliš širokým hrudníkem a pevným hřbetem. Končetiny rovné a spíše kratší, velmi silné a svalnaté. Ocas nasazený pod linií hřbetu, v akci nesený vodorovně a kupírovaný ne úplně nakrátko. Srst hladká, hedvábná, ne příliš bohatá nebo zvlněná, bohatší na končetinách a na hrudi. Zbarvení: jakékoliv, jednobarevní však kromě malé hvězdičky na hrudi nesmějí mít na těle bílou barvu. Nejběžnější je barva černá, zlatá a červená, existují však i strakoši, bělouši, černotřísloví psi atd.
To je asi všechno :)
 


Komentáře

1 atka omg atka omg | Web | 27. července 2008 v 12:17 | Reagovat

díky vendy :-* jo ai max váží téměř 20 :-D

2 fenka fenka | 27. července 2008 v 12:19 | Reagovat

:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama