*Lásku si nejde vynutit ani vyloudit lichotkami,přichází sama,nehledaná nečekaná,nežádana nehledaná*Narozeniny blogu : 30.června(2008)


>>> ♥ <<<


Červenec 2008

Moje první večeře

29. července 2008 v 19:22 | fenka |  Já a moje kecy (blog)
Tak dneska sme vařila svojí první fakt dobrou večeři:
Cuketu s bramborama a okurkovým salátem
To bylo fakt dost hustý.... mno.... tak napřed sem si udělala salat:
Do půlytru sem si nalila tři štvrtě vody, pak sem tam dala 3lžičky octa, 3 lžičky cukru a dvě špetky soli. Pak sem to dala do toho pulitru a zamíchala....
Mezi tím sem si nastrouhala okurky a pak sem nalila nalev do těch okurek a dala do ledničky.
Pak sem připravila prkýnko oloupala sem brambory,pak je umila a nahrajela na pulky.... pak sem je dala na plotýnku a nechala je vařit apřidavala vodu , pak sem si obalila kolečka cukety něco jako by sem obalovala řízek tak tím samím stylem. Pak sem si dala panvičku a vařila... až byla cuketa do zlatova tak sem jí dala na talíř a bylo to hotové.
Bylo to vážně super. Pomáhal mě a učil ěm to můj taťka.

Obrázky-Láska

29. července 2008 v 16:34 | fenka |  Obrázky(mixík)

Srdíčka

29. července 2008 v 16:32 | fenka |  Obrázky(mixík)

Zamilovaná...

29. července 2008 v 16:27 | fenka
Jednou takhle o prázdninách.... sem se krásně zamilovala..... Do upa superky kluka, Tomáška doufám moeho kluka... :) . Je upa užasnej , milej, krásnej.... :) a Má mě opravdu rád... :) Sem děsně moooooc ráda že tě znám... pořád o tobě básním... a žarlím jen protože tě miluju. Newím proč to někdo nechápe.... Si muj svět muj pokladek . Si muj andílek s ďáblíčkem v těle. Si ten nejužasnejší člověk v mím životě. :) Mám tě strašně mocc ráda... Neci tě stratit... Je mi smutno když tu enjsi moc mi tu chybíš. Za Tebe ručím mojí kámošce že tě znám.. :) Sem fakt moc ráda... už od pohledu od začatku si vypadal jako milej a srandovní kluk kerej bude na 100% pro dobrej kámoš. :)
Tohle sme ani netušila ale máš pravdu Miluju ět a to je hlavní teď sme spolu.. :)¨ Ty naše zdravotní procházky nemaj chybu jak říkáš. :) A nebo ten super pokec u spermouše no bájo... :) už abys tu zase byl... :) MTSSSSSSMR ! TY Si moe velkááá lásenka...!
Ted mužu opravdu říct že sem zase šťástná....!

Co děláte o prázkách?

29. července 2008 v 15:46 | fenka
Já např. oprázkách Jsem venku s kamoškama či kamošema.... ale tady kámošů moc není takže s klukama moc ne :D a mě to nevadí jsem ráda když za mnou přijede jeden fakt super užasnej boží človíček(Tomášek) :) Je vážně užasej :) ... On ví co si o něm myslím... :) . Nebo prostě jen tak sedím u pc píšu s kamošema , kamoškama z chatu... a poslouchám písničky jako třebas Od JAKSI TAKSI ... prostě PUNK ... A nebo Xandrie apod. .. prostě METAL :) obojí FOREVER! :) já enmít písničky bo tak hodný lidišky okolo sebe prostě asi bych byla už mrtvá.
NEJKY LIDIŠKY :
Holky:
Šárka
Nelly
Týna
Nina
Monča
a další..... třebas i ty z netu... :) ale s tima sem se neviděla.... tyhle holky vyjmenovaný sou vážně fakt best kamošky... :) holky já vás nemít sem v Ha*zlu :D:D!!!
Kluci:
Tomášek
Hlaďas
Mládě
Nooo Tomášek na 1000% a ty zbylí dva noo :D jak kdy.,... :D:D:D:D když zrovna na sebe máme naladu dokažou bejt fpoho kamoši... ;))
Nebo jsem o prázkách s mamkou v práci bo jen tak u babičky... :) v parku apod.
Pojedu s našima na zámek.. :) kousek od tud... dost se těším a s babičkou mám jet 4.srpna do zoo....
a 30.srpna du na svatbu mého super bratranka :)

Moje děsný výtvory :D

29. července 2008 v 15:08 | fenka
Jako na papíře to vypoadá líp jen se mi to nedařilo vyfotit :D:D:D

Něco o Huskym

28. července 2008 v 23:50 | fenka |  Psi
Něco o Haskym:
Hasky je krásný alyjašský pejsek... většinou z krásnýma modrýma očima, a černo býlou srstí.... roste poměrně dost... Má krásná očka, velká čenich a mohutné tělo.
Husky je velmi temperamentní pejsek a moc přatelský. Je tvrdohlavýa vychovat ho není snadné.

Fotešky Yorkšírkůůů

28. července 2008 v 23:40 | fenka |  Psi
Yorkšírci jsou nejkrasnější pelmeno co znám... Yorkšírky miluju :)))) Takže se nedivte že jich tu mám moc :D No neříkejte že vám se nelíbí...? :)

Diplomek za spřátelení blogu

28. července 2008 v 16:38 | fenka |  Diplomky
Krásný diplomek za spřátelení blogu mocky děkuji je krásný... :)

Novinka

28. července 2008 v 16:36 | fenka
Stala se nám taková příhoda... ne příhoda jako příhoda ale prostě příhoda noo... :D .
Někkom,u tady u nás asík ulítnul kanárek a lítal pořad u našeho baráčku.... a byl fakticky krásnej....
Chtěli sem ho chytit ale párkrát se to nepodařilo.. Tak jsme ho prostě nechali a jen tak na něj koukali a nahaněli do bytovky. Dneska se nám to povedlo... ! :D Máme známý kerý chovají ptáčky... takže by si ho vzali. Kanárek zalítl k bytovce ke dveřím. Tatka se šel podívat a on byl u dveří.. tak ho pustil do vnitř bytovky zavřel za ním dveře a chytil ho. :) Zavolali sme toho známého a on si ho odnesla ale tady je ten kanárek na fotce podařilo se mi ho tak trošku vyfotit :o) !!! "BRAVO TATI" :DDD